Vyjížďky do přírody

Nedotčená příroda Krkonoš v kombinaci s vyjížďkou na koni se pro Vás stane nezapomenutelným zážitkem.  Vyjížďky poskytujeme jak pro začátečníky, kdy zkušený vodič vede koně na vodítku, tak i pro pokročilé a zkušené jezdce.

Vodění

Nabízíme vodění vašich dětí na koni, se sedlem i bez sedla. Vhodné i pro dospělé, kteří na koních začínají. Kůň je veden na vodítku zkušeným vodičem. Vodění probíhá jak na jízdárně, tak v terénu.

Ceník (vyjížďky i vodění)

45 min        450 Kč

O nás

Jsme malá rodinná stáj. Zabýváme se především přirozeným chovem koní. Koně chováme celoročně venku v režimu 24/7. Naše koně si sami určují, zda se schovají před nepřízní počasí nebo zůstanou venku. Oni nejlépe vědí, co je pro ně nejlepší. A je to obvykle naopak, než by jim určil člověk. Takto chované koně jsou zdravější, odolnější a spokojenější. Všechny naše koně chodí přirozeně naboso, bez podkov. Mají zdravá a pevná kopyta, která podkovy nevyžadují. Naše stádo je vyrovnané, hodné, hravé a kamarádské k sobě i k lidem.

Na naší farmě kromě koní chováme i kozičky, které dávají nejzdravější mléko pro domácí sýr. Můžete si zkusit kozičku i podojit. Dále chováme i ovečky.

Přijďte se podívat mezi nás.... naučit se novým věcem a poznat, jaké to je ve společnosti koní a dalších zvířat u nás na farmě. Zavolejte a domluvte si termín s Kubou nebo Jankem zde.